פאוור פיל גליקו     

פאוור פיל גליקו - Pre Peel Glyco

הפאוור פיל גליקו הינו פילינג המורכבת מחומצות גליקולית קוג'ית ולקטית העובדת בסנרגיה מושלמת לבעיות עור היפר פיגמנטציה וחוסר איזון הורמונלי, הצטלקויות כתוצאה מאקנה (פוסט אקנה)

גוון עור לא אחיד חשיפה לשמש . השילוב בין שלושת החומצות המגיעה בצורתה כג'ל בעלת מולקולה קטנה החודרת את שכבות העור ביעילות ומשילה בצורה הטובה ביותר תאים מתים , מעכבים ומפרקים את ייצור המלנין בעור וכמובן כתמים הנראים לעין,עוזר בהחלקת קמטים וקמטוטים וכמובן בהתבהרות כללית של העור.

הוראות שימוש

ערב בלבד 2-3 פעמים בשבוע . לאחר ניקוי פנים יש לטפטף מספר טיפות על עור הפנים לעסות בתנועות סיבוביות ולהמתין 2-5 דקות ולשטוף היטב. חובה להתייעץ עם הקוסמטיקאית לקבל הנחיות ברורות לפני השימוש בפאוור פיל גליקו.

לתוצאות מקסימליות מומלץ להשתמש בסרום רטינול ולחות בהתאם לסוג העור.

חובה להשתמש עם מקדם הגנה בבוקר.

מרכיבים עיקריים

3% חומצה קוג’ית: חומצה זו היא מטבוליט הנוצר בתהליכי תסיסה של זנים מסוימים של פטריות.

חומצה קוג’ית פועלת באמצעות דיכוי האנזים טירוזינאז.

7.5% חומצה גליקולית: חומצה גליקולית, פילינג והתחדשות האפידרמיס.

0.5% חומצה לקטית: מתן לחות, החלקת האפידרמיס (חומצה אלפא הידרוקסיד). נגזרת מהחלב המפרידה בין קשרי התא ונישול קל יותר של תאים מתים ומיום העור.

0.5% חומצה פירובית: חומצה אלפא קטו (יותר ליפופילית מהידרופילית) הממריצה את חידוש העור, היא יותר קרטוליטית מכל החומצות ה- AHA ומחדשת ביעילות את העור. מממריצה את סינתזת ייצור הקולגן וסינתזת המוקופוליסכריד בעור.

 

מכיל: 30 מ"ל