ליפ באלם ויטמין סי     

ליפ באלם ויטמין סי - Vitamin C Lip Balm

קרם שפתיים

השפתיים שעשויות משכבה דקה וחדירה הן הראשונות להיפגע מכך ולכן מאבדות לחות מהר יותר ולעיתים גם מפיגמנט הצבע שלהן, וכך הרבה אנשים סובלים מיובש בשפתיים ואף מסדקים וחתכים. סיבות נוספות ליובש יכולות להיות כתוצאה מנטילת תרופות, תזונה, חוסר בוויטמינים מסוימים ושתיית מים, שימוש בשפתונים עמידים ,השפעת שינויי מזג האוויר מתחילה כבר בעונת המעבר עם הרוחות והלחות שיורדת. הקור המתגבר והשימוש בחימום הבית גם הם מוסיפים, וכתוצאה מכל זה העור נוטה להפוך ליבש יותר ואנו נזקקים ללחות והזנה גבוהים יותר.

שפתיים מטופחות מרגישות כמובן הרבה יותר טוב, הן משדרות בריאות, אסתטיקה ונשיות ומהוות בסיס חשוב לפני הנחת שפתון/גלוס והתקבלותו כמו שצריך, מומלץ לטפל בהן ולהקפיד על כך באופן יומיומי, בעיקר לפני שהעור מראה סימנים של התייבשות, כדי למנוע מצב של סדקים וקילוף שדורשים טיפול מיוחד.

יתרונות התכשיר:

ויטמין C - מגיע בריכוז עשיר של ויטמיןC  המספק נוגד חמצון, מעורר סינתזת הקולגן, מגן מפני רדיקלים חופשים, נזקים סביבתיים הגורמים לפגיעה ישירה ב DNA.

מרקם משיי עשיר בשעוות דבורים הגורמת לעור הדק של השפתיים מחדשת ומגבירה באופן ניכר את רמת הלחות בשפתיים.

השילוב בין ויטמין C ושעוות דבורים מעלה את מחסום לחות טבעי בעור המגן בעוצמה על תהליך הזדקנות, מותירה את השפתיים גמישות ובמרקם אחיד.

אופן השימוש:

מרחי את קרם השפתיים בוקר וערב. במצבים של יובש קיצוני או גירוי ניתן להשתמש לעתים קרובות ככל הדרוש.

ניתן להשתמש תחת שפתון או לבד

מכיל: 2 מ"ל