סרום מולטי פפטייד פלאס

ככל שהעור מזדקן, גורמים פנימיים וחיצוניים רבים תורמים לנזק שמצטבר לאורך זמן, ופועלים לדיכוי תפקודי העור החיוניים. במקרה שהעור מוזנח השפעות אלה גובות מחיר חזותי, המביא לידי מראה ירוד וחסר חיים. אובדן האלסטיות הנובע מרמה נמוכה של קולגן, בשילוב עם שנים של הבעות פנים חוזרות, מתבטא עתה בהיותו של העור משעמם ושברירי, עם קווים דקים וקמטים עמוקים.

סרום מולטי פפטייד פלאס להצערת העור מספק שילוב פורץ דרך של פפטידים ביומימטיים, נוירופפטידים ומינרלים. טכנולוגיות אלה פועלות יחד במטרה להילחם בכל ההיבטים התורמים להזדקנות הנכרת לעין. גישה מקיפה ורבת פנים זאת מניבה תוצאות שאין שני לה המחזירות את גלגלי הזמן אחורה, ומשיבות לעור את מראהו הצעיר, הגמיש והקורן.

על ידי שימוש בפיתוח העדכני ביותר בתחום הביוכימיה, סרום מולטי פפטייד פלאס להצערת העור מספק 5 פפטידים ייחודיים, הזהים מבחינה מולקולארית לגורמי הצמיחה המצויים בשליה האנושית. פפטידים בלעדיים אלה נמצאים בליגה משל עצמם, וניחנים ביכולת מדהימה לקדם, לתמוך ולעודד את העור לתפקד באותו האופן שבו תפקד בימי הנעורים. שיפורים אלה ניכרים לעין ככל שתהליך התחדשות מתגבר, החוזק נרכש מחדש, הסינתזה ההיאלורונית גוברת וייצור הקולגן מומרץ

בד בבד עם פפטידים ביומימטיים מדהימים אלה, כללנו גם שני נוירופפטידים אשר הוכחו ככאלה שמשמרים ומסייעים להארכת השפעת הזרקות BONT A(רפואיים). תמיסה טופיקלית זאת מסייעת באופן הניכר לעין להפחתת הופעתם של קמטים על ידי שיבוש התקשורת. פפטידים אלה מרחיבים ומאריכים את הפחתת הקמטים הניכרת לעין באופן הטוב משמעותית מזריקות בלבד. על מנת לספק תמיכה נוספת במאמצי העור לשוות לעצמו מראה צעיר יותר, המינרלים מספקים תמיכה תזונתית נחוצה המחזירה את העור למצבו הטבעי של איזון צעיר. מינרלים הינם יסודות קורט העשירים בנוטריאנטים ופועלים כזרזים שמאיצים, מגרים ומגנים, ובה בעת מספקים סנסורי לתאי עור, מה שמביא לעור מוצק וחלק יותר.

לפרטים והדרכות: עדינה לוגסי מנהלת מותג Skin Advance טלפון: 054-5277689